artphotobook

Запрошуємо до участі в International Forum ARTPHOTOBOOK / KYIV September 07, 2019

http://artphotobook.org/
Міжнародний форум ArtPhotoBook 2019 є відкритим некомерційним заходом, що ставить за мету привернення уваги до здобутків та проблем сучасної фотографічної книги в Україні та світі, аналіз трендів та можливостей, знайомство із новинками, сприяння авторам-фотографам у продажу та презентації їхніх видань, налагодження фахових зв’язків, підтримки реалізації нових проектів.
Форум відбудеться у центрі Києва за адресою:
вул. Ярославів Вал, 7, Будинок актора (метро «Золоті ворота»)
Дата проведення: субота, 7 вересня 2019 р.
Час роботи: 11:00—20:00.
Форум складатиметься з експозиції авторських фотокниг та лекційного майданчика. Відвідувачі та учасники матимуть можливість ознайомитись з фотокнигами та придбати їх, відвідати лекції та майстер-класи, поспілкуватися з усіма причетними до процесу створення фотокниги.
Вхід для всіх відвідувачів є безкоштовним. Учасники експозиції відповідно до форми своєї участі сплачують організаційний внесок.

Щоб взяти участь у ArtPhotoBook 2019, достатньо заповнити електронну анкету за посиланням
https://forms.gle/BmzLCbw4tTR3BuUz9
зробити організаційний внесок та дотримуватися технічного регламенту.

Передбачено такі варіанти участі у форумі:
*СТАНДАРТНИЙ— місце на столі шириною 0.8 м + стільці (дозволяється використання кількох місць, застосування власних стендів поза столами має бути обов´язково узгоджено з організаторами)
*VIP – окремий стіл на посилено освітленій сцені + стільці. Дозволяється заміна стандартного столу власним стендом учасника (за умови відповідності розмірам приміщення). Дозволяється розміщення банеру.
*ЗАОЧНА УЧАСТЬ — присутність Вашого видання на загальному столі.
*ПРЕЗЕНТАЦІЯ ваших видань - надається 30 хвилин, мала сцена у фойє Будинку Актора, екран, проектор, включення до тексту програми форуму, анонс у наших медіа-ресурсах.

 

Контакти:
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
https://www.facebook.com/artphotobookforum/
http://artphotobook.org
© ArtPhotoBook, 2019

e-max.it: your social media marketing partner