Подробнее...

Осталось всего два дня до закрытия выставки финалистов Bird in Flight Prize ‘19, которая проходит в в арт-пространстве Set. Для этой выставки было отобрано десять лучших проектов из четырехсот заявок. 

Подробнее...ІНШЕ бачення, ІНШІ проблеми, ІНША думка, ІНШИЙ сенс…

Концептуальна серія фотографій з філософськими нотками.

20 ЖОВТНЯ - 10 ЛИСТОПАДА 2019

Подробнее...Состоялся второй фестиваль фотокниг Kyiv Photo Book.

Подробнее...10 вересня – 22 вересня 2019 в галереї «Kievphotos-Hall» в приміщені Київської публічної бібліотеки ім. М.В.Гоголя відбудеться фотовиставка Юрія Плесюка «ARTHASHTAGS». Відкриття та презентація – 10 вересня / 18:30.

Подробнее...Минулої суботи, 7 вересня, відбувся Міжнародний форум авторської фотокниги ArtPhotoBook 2019.

Подробнее...7 вересня відкилась колективна виставка учасників Щорічного фестивалю #UkrainianPhotoCamp “Стежками Хортиціˮ.

Подробнее...З 4 по 6 жовтня запрошуємо Вас прийняти участь у Щорічному всеукраїнському фестивалі фотографії #UkrainianPhotoCamp'19, який цього року буде проходити у місті Кам’янець-Подільському!

Подробнее...24 серпня завершується прийом робіт на 14 Міжнародний Салон художньої фотографії "Фотовернісаж на Покрову 2019"

Подробнее...Запрошуємо до участі в International Forum ARTPHOTOBOOK / KYIV September 07, 2019
Міжнародний форум ArtPhotoBook 2019 є відкритим некомерційним заходом, що ставить за мету привернення уваги до здобутків та проблем сучасної фотографічної книги в Україні та світі, аналіз трендів та можливостей, знайомство із новинками, сприяння авторам-фотографам у продажу та презентації їхніх видань, налагодження фахових зв’язків, підтримки реалізації нових проектів.

Подробнее...04 -25 серпня 2019
відкриття – 07 серпня 2019 / 19:00

Формула швидкості? 
Це дуже просто: чим швидше ваш рух повз
мене, тим більше шансу потрапити у видошукач моєї камери…