image01
Мальовничі поля Української землі
Для тих, хто цікавиться фотографією поняття “фототур” не є чимось новим та незрозумілим. Навпаки, така практика здобуває все більше і більше популярності та збільшує свою кількість прихильників щодня.
Та для тих, хто ще не знає, або тільки починає працювати в царині фотомайстерності, буде дуже цікаво і корисно відвідати фототур, адже це подорож в компанії однодумців, яка є спрямована на розвиток фотографічної майстерності, а також, поповнення портфоліо новими разючими і цікавими світлинами.

Фототури Україною та їхня вартість


Звичайно, що такі фототури організовуються і за кордоном, зокрема, популярними місцями є Грузія та Альпійські гори, але ніщо не може зрівнятися з красою Української землі:

  • Карпатські гори
  • озеро Синевир
  • мальовниче Закарпаття
  • Одеський колорит
  • безкраї степи й лани — все це, та багато іншого, пропонує фотолюбителям природа України.

Перевагою фототурів в Україні, звичайно, є їхня вартість, яка залежить від часу туру, місцевості та умов проживання (якщо такі передбачені).
Де знайти фототури

image00
В процесі зйомки
За запитом в Google можна знайти безліч пропозицій фотоекстурсій, фототурів та фотоподорожей від різноманітних творчих організацій, шкіл чи просто від приватних осіб. Також, останній часом, все більше і більше пропозицій спільних подорожей для фотолюбителів, почали появлятися в соціальних мережах, де фотографи самостійно об’єднуються в групи і пропонують свої варіанти фотоподорожі.
Крім того, є спеціалізовані інтернет ресурси, які орієнтуються на фотомистецтві та можуть допомогти підібрати фототур для кожного — як початківця, так і професіонала. Наприклад, на сайті “Української Фотографії” можна без проблем підібрати собі хороший фототур – починаючи від фототуру містами України, закінчуючи фотозйомкою в стилі НЮ в мальовничих Карпатах.

Звичайно, що є безліч переваг такого інтернет ресурсу:

  • Економія часу (топ фототури зібрані в одному місці)
  • Якісний опис пропозиції
  • Безпроблемний зв’язок з організаторами фототуру
  • Постійне оновлення інформації

Усім, хто хоче втекти від буденності, міської суєти та одноманітності, рекомендуємо відвідати фототури Україною, які подарують неперевершені емоції та незрівнянний досвід, адже для любителів, аматорів та професіоналів фотомайстерності — це прекрасна можливість удосконалити свої знання, познайомитися з іншими фотографами, а також весело та з користю провести час.

Докладніше про фототури можна подивитись тут.

e-max.it: your social media marketing partner